(0432) 65-60-40
(067) 462-55-00
Кошик
товарів: 0

Як купити

Готівковий розрахунок

Такий спосіб оплати товарів або послуг користується популярністю на території всієї України. Здійснюється кур'єрська доставка замовнику «до дверей». Клієнту важливо при отриманні замовлення мати печатку підприємства або довіреність. До замовлення за бажанням клієнта буде додаватися товарний чек, який можна буде отримати поштовим способом після того, як замовлення буде виконано.

Безготівковий розрахунок

Такий спосіб оплати можуть використовувати як фізичні, так і юридичні особи. Щоб отримати товар, юридичній особі знадобиться оформлення довіреності або друку від платника у накладній. Ця документація надається в транспортну компанію, що доставляє товари або послуги по Україні. Фізичним особам достатньо пред'явити паспорт, щоб без проблем отримати оплачений товар. Зареєструвавшись на сайті, користувач на особистій сторінці покупця може знайти і роздрукувати рахунок для оплати.

Банківський переказ

Оплата може здійснюватися будь-яким банківським переказів. Цей спосіб користується популярністю у клієнтів. Користувач, що реєструється на нашому порталі, має можливість роздрукувати квитанцію, по якій провести оплату в будь-якому банківському відділенні.

Електронні валюти

Останнім часом покупці використовують електронну валюту як оплату - Яндекс-гроші або WebMoney.

Накладений платіж

При отриманні замовлення на пошті, клієнт оплачує замовлення. Комісія за переказ грошей поштою становить приблизно 3% від повної суми післясплати. Максимальний розмір замовлення складає 20000 гривень, а більші замовлення здійснюються тільки за попередньою оплатою. Тим не менш, накладений платіж - один з найшвидших способів оплати.

Доставка

Доставка по Україні через транспортну компанію Нова пошта здійснюється безкоштовно.

Доставка товару по Вінниці 50 грн.