(0432) 65-60-40
(067) 462-55-00
Кошик
товарів: 0

«Елкомсервіс» на стажуванні у Швеції. Завод виробник теплових насосів NIBE

6 липня 2017

Українські фахівці по тепловим насосам відвідали 22-25 червня 2017 завод, учбовий та монтажний центри NIBE у м. Маркарид (Швеція). Серед них були і фахівці підприємства «Елкомсервіс».

NIBE Climate Solutions лідер продажу теплових насосів в Європі та Північній Америці. А також займає позицію лідера по побутових опалювальних пристроях та  електричних водонагрівачах в Північній Європі, Чехії та Польщі. Українські зими схожі до зим у Північній Європі, тому продукція NIBE ідеально підходить для України і вже добре зарекомендувала себе у нашій країні.

На заводі NIBE у м. Маркарид збирають теплові насоси. 

На заводі NIBE у м. Маркарид збирають теплові насоси 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 На заводі NIBE відбувається автоматизація процесів, з`явилась велика кількість нових роботів для роботи на виробництві, так і на складах. Фото не надамо, бо на жаль, фотографувати на виробництві заборонено.

 На заводі NIBE відбувається автоматизація процесів

 

Звичайно у фахівців з України було багато питань на які в учбовому центрі були отримані відповіді. На питання з проектування систем з тепловими насосами, включно з функціями охолодження та вентиляції відповідали провідні спеціалісти заводу. Також наші фахівці мали нагоду ознайомитись з новими моделями теплових насосів.

Було багато питань на які в учбовому центрі були отримані відповіді 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На питання технічного та сервісного обслуговування теплових насосів були отримані відповіді у монтажному центрі заводу. 

У монтажному центрі заводу